Titles you rated
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
RecalledRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Life Overtakes MeRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5