Movies
Ratings
194
Mobile Suit Gundam NarrativeRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Project Cheonan ShipRated ★ 4.0