Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5- The Puppet MastersRated ★ 3.5
Alien RaidersRated ★ 4.0
Death ShipRated ★ 4.5
AftershockRated ★ 4.5
Mimic 2Rated ★ 3.5
SlitherRated ★ 3.5
The Last Days on MarsRated ★ 4.0
Nine Miles DownRated ★ 4.0
Troll HunterRated ★ 4.0
AlligatorRated ★ 3.5
Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 5.0
The EyeRated ★ 3.5
The Ring VirusRated ★ 4.5- Bride of ChuckyRated ★ 4.5
The Ring TwoRated ★ 4.0
The FlyRated ★ 3.5
Ringu 2Rated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 4.5