Series
Ratings
34
Band of BrothersRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 4.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.5
Let's Walk TogetherRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0