Movies
Ratings
145
American BeautyRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0