Titles you rated
 The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5 The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
 Castle in the SkyRated ★ 4.5 Castle in the SkyRated ★ 4.5
 Hana and AliceRated ★ 5.0 Hana and AliceRated ★ 5.0
 A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0 A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
 Monsters, Inc.Rated ★ 4.0 Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
 HarmonyRated ★ 4.0 HarmonyRated ★ 4.0
 Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0 Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
 Why Did You Come to My HouseRated ★ 3.5 Why Did You Come to My HouseRated ★ 3.5
 Ruby SparksRated ★ 3.0 Ruby SparksRated ★ 3.0
 AquamarineRated ★ 3.0 AquamarineRated ★ 3.0
 The PartyRated ★ 3.0 The PartyRated ★ 3.0
 Steal My HeartRated ★ 3.0 Steal My HeartRated ★ 3.0
 Marriage BlueRated ★ 3.5 Marriage BlueRated ★ 3.5
 Wild ChildRated ★ 3.0 Wild ChildRated ★ 3.0
 EnchantedRated ★ 3.0 EnchantedRated ★ 3.0
 High School Musical 2Rated ★ 5.0 High School Musical 2Rated ★ 5.0
 Love On-AirRated ★ 3.5 Love On-AirRated ★ 3.5
 17 AgainRated ★ 3.5 17 AgainRated ★ 3.5
 Letters to JulietRated ★ 3.5 Letters to JulietRated ★ 3.5
 The Devil Wears PradaRated ★ 4.0 The Devil Wears PradaRated ★ 4.0