Titles you rated
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 1.5
Warm BodiesRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
LucyRated ★ 2.5