Movies
Ratings
136
La La LandRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Deiva ThirumagalRated ★ 5.0
Do You Believe?Rated ★ 5.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
Santa ClausRated ★ 4.5
The Triplets of BellevilleRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Letters to Father JacobRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0