Movies
Ratings
350
OldboyRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
2012Rated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0