Titles you rated
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0