Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
ClickRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
A Bad Moms ChristmasRated ★ 3.0
Bad MomsRated ★ 3.5
Dumplin'Rated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 4.0
The GrinchRated ★ 2.5
The Christmas ChroniclesRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5