Movies
Ratings
83
TangledRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0