Movies
Ratings
610
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.5- Invisible 2: Chasing The Ghost SoundRated ★ 3.0
CallRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.5
- Highway StarRated ★ 2.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0