Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Free GuyRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5