Titles you rated
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0