Movies
Ratings
726
Asteroid CityRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Night in ParadiseRated ★ 2.0
Time to HuntRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5