Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5