Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5- Paper CraneRated ★ 4.5
- The Final MatchRated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0