Titles you rated
Marley & MeRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
HerRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0