Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5