Movies
Ratings
418
The WolverineRated ★ 0.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0