Titles you rated
One Punch ManRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Hidden SingerRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0- Captain TsubasaRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Imja IslandRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0