Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0