Movies
Ratings
56
Lord of WarRated ★ 4.0
Lost In LoveRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
We Own the NightRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
MimicRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
Mr. BrooksRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 3.0