Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
2046Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.5
CallRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0