Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 0.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 1.5
MoonlightRated ★ 4.5