Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0