Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 2.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
Dark LegacyRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Save Me Season 2Rated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Yellowjackets Season 3Rated ★ 3.0
LoudermilkRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.0