Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
2012Rated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0