Movies
Ratings
299
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 1.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
WatchmenRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
EuroTripRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 1.5
21Rated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.0- MuseumRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5