Titles you rated
ElioRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
A Simple LifeRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Dance sports GirlsRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 3.0
Homeward BoundRated ★ 2.5
The Unbearable Weight of Massive TalentRated ★ 3.0
My Lucky StarRated ★ 3.0
Ms. ApocalypseRated ★ 3.0
Happy FlightRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
Sisters on the RoadRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5