Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 1.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The King of JokguRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 2.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
365 DaysRated ★ 1.0
Project PowerRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5