Movies
Ratings
189
Uncut GemsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Northanger AbbeyRated ★ 3.5
Sunset BoulevardRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5