Movies
Ratings
196
HopeRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
HanbandoRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 2.0