Series
Ratings
16 We Married as a Job!Rated ★ 5.0 We Married as a Job!Rated ★ 5.0
 72 Seconds Season 2Rated ★ 3.0 72 Seconds Season 2Rated ★ 3.0
 The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0 The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.0
- DEATH NOTERated ★ 1.0
 Abnormal SummitRated ★ 2.0 Abnormal SummitRated ★ 2.0
 Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5 Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
 Delicious GuysRated ★ 4.0 Delicious GuysRated ★ 4.0
 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
- Men on a MissionRated ★ 5.0
 Witch HuntRated ★ 5.0 Witch HuntRated ★ 5.0
- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 3.0
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.0