Movies
Ratings
325
AquamanRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
PleasantvilleRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0