Titles you rated
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Speed RacerRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Lethal WeaponRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.5
HerculesRated ★ 3.5