Movies
Ratings
520
The DressmakerRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5