Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0