Movies
Ratings
989
La La LandRated ★ 5.0
The CaveRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Final DestinationRated ★ 2.0
HostageRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 2.5
The Last Witch HunterRated ★ 2.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.0
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
The TuxedoRated ★ 2.0
LavaRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
Deep ImpactRated ★ 3.0