Titles you rated
PossessionsRated ★ 3.5
My Favorite MemberRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
DevsRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0- Free and Easy: The Rookie Densuke HamasakiRated ★ 4.0
- Free and Easy: The Rookie Densuke Hamasaki Season 2Rated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0