Titles you rated
Operation ChromiteRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Chinese ZodiacRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5- As the Gods WillRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.0