Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0