Movies
Ratings
1526
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Copying BeethovenRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Barton FinkRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 4.0
The BodyRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0