Movies
Ratings
204
OblivionRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The MistRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0