Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Pretty CrazyRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
HustleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
NonnasRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 3.5