Titles you rated
ManifestRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 4.0
Manifest Season 2Rated ★ 3.0
ManifestRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Law and The CityRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0