Movies
Ratings
164
FlightplanRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0