Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Canada Check-inRated ★ 3.5
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.5
Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 3.0