Titles you rated
- Three KingdomsRated ★ 3.5
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
SignRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0